Masz firmę i zatrudniasz ludzi? Pomyśl o cateringu!

Kiedy prowadzisz biznes chcesz, żeby stale się rozwijał i był dochodowy. W wielu branżach zależy to od zatrudnionych pracowników, a im lepiej czują się w danej firmie, tym lepiej pracują. Istnieje wiele sposobów na to, jak wspierać załogę w realizowaniu swoich zadań, a jednym z nich jest catering dla firm w Krakowie, który z punktu widzenia biznesowego jest czymś niezwykle istotnym. Z pewnością warto pomyśleć o takiej formie wyżywienia w swojej firmie, ponieważ nie tylko pracownicy nie będą głodni, ale lepiej się ze sobą zintegrują. Catering pozwala także profesjonalnie zorganizować imprezę firmową.

Dobry catering, czyli jaki?

Na rynku nie brakuje firm cateringowych, ale wybór najlepszej wcale nie jest łatwy. Czym się, zatem kierować w poszukiwaniach? Dużym ułatwieniem jest przyjęcie kryteriów, które będą najważniejsze. Mogą być to:

  • domowe dania – kiedy w firmie pracuje więcej osób bardzo trudno jest dogodzić wszystkim, dlatego najlepiej obronią się proste, sycące posiłki, kojarzące się z domem. Zarówno zupy, jak i drugie dania, które wszyscy dobrze znają będą najlepszym wyborem. Można oczywiście postawić na dania wegańskie i wegetariańskie, ale należy zdawać sobie sprawę z tego, że nie każdy aprobuje burgery z buraka, zupy z ciecierzycy czy hummus i awokado;

  • zdrowe posiłki – dzisiaj ludzie mają coraz większą świadomość tego, co jedzą. Posiłki z wysoko przetworzonych produktów mogą nie przypaść pracownikom do gustu, dlatego warto znaleźć catering dla firm w Krakowie, który przygotuje dania i przekąski ze świeżych warzyw i owoców, a także z dobrej jakości mięsa. Ważne jest również to, aby posiłki były zbilansowane i dostosowane pod względem kalorycznym do rodzaju wykonywanej w firmie pracy. Inne zapotrzebowanie na kalorie mają pracownicy biurowi, a inne budowlańcy dlatego trzeba na to zwrócić szczególną uwagę;

  • punktualny dowóz – w wielu przedsiębiorstwach przerwy na obiad są o konkretnych godzinach, dlatego firma cateringowa powinna dostarczać posiłki punktualnie, o umówionej wcześniej porze, tak aby wszyscy pracownicy zdążyli zjeść.

Catering na imprezy firmowe

Imprezy integracyjne są stałym elementem kalendarza w wielu firmach i trudno jest sobie wyobrazić, aby mogły się odbyć bez jedzenia. Zatrudnienie cateringu jest najlepszym rozwiązaniem, kiedy chcemy zorganizować imprezę firmową dla pracowników czy przyjęcie z partnerami biznesowymi. Być może nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale zapewnienie gościom smacznych posiłków i przekąsek pozytywnie wpływa na ocenę nie tylko samego eventu, ale także firmy. Usługi cateringowe nie tylko mogą, ale są świetną inwestycją. Warto o tym pomyśleć.

Author: krakowmiasto.pl