Jaką płytę EGGER wybrać?

Płyta EGGER drewnopochodna, produkowana od wielu lat przez austriacką firmę EGGER, jest obecnie bardzo często wykorzystywana do produkcji mebli na wymiar dla domu i biznesu. EGGER to wysokiej jakości płyta meblowa, którą możesz wybrać w dowolnej kolorystyce. Nie wiesz jaką płytę EGGER wybrać i co warto wiedzieć o tych produktach? Poznaj odpowiedzi.

Płyty EGGER jednobarwne i imitacje drewna, kamieni, betonu, stali

EGGER to firma wyspecjalizowana w projektowaniu mocnych, solidnych płyt meblowych o niebanalnej kolorystyce. W bogatym wzorniku EGGER masz do wyboru płyty jednobarwne (białe, czarne, szare itd.), a także wiele innych, nietuzinkowych materiałów: imitacje naturalnego drewna oraz popularnych kamieni, wykorzystywanych przez ludzi już od tysiącleci.

Reprodukcje drewna na płytach EGGER wyróżnia widoczny rysunek słojów i sęków, które do złudzenia przypominają prawdziwe drewno. Imitacje kamieni, takich jak: granit, marmur lub łupek magnetyzują zaś wzrok i urzekają precyzją wykonania. Jesteś miłośnikiem industrialnego designu? Do gustu przypadnie ci meblowa płyta EGGER o strukturze betonu lub stali, tworząca harmonijne połączenie z surowym, loftowym wyposażeniem.

Jaką płytę EGGER wybrać? Zwróć uwagę na grubość i strukturę

Przy wyborze płyty meblowej EGGER zwróć uwagę na jej grubość i strukturę. W hurtowniach płyt meblowych znajdziesz materiał o grubościach standardowych: 18 mm i 36 mm, dopasowanych do większości projektów mebli na wymiar. Przy pomocy prostego, darmowego narzędzia online możesz sprawnie złożyć zamówienie, wybrać grubość płyty i wyciąć ją według własnego uznania.

EGGER zapewnia ci też bardzo szeroki wybór struktury płyty meblowej. Producent zatroszczył się o to, by w bogatym wzorniku znalazły się propozycje zarówno dla fanów nowoczesnego, jak i klasycznego wzornictwa. W opcji są między innymi struktury jedwabiście gładkie, matowe, błyszczące, perłowe, z nieregularnym układem drewnianych porów. EGGER wytwarza też płyty o strukturze przypominającej tynk, wypłukany kamień oraz ceramikę.

Author: krakowmiasto.pl