Marzysz o bezbolesnej depilacji? Skorzystaj z lasera

Trwa rewolucja depilacji ciała, która jest praktycznie bezbolesna. Zabieg taki jak bezbolesna depilacja laserowa może teraz uwolnić Cię od codziennego golenia, bolesnego wyrywania i kosztownego woskowania, aby zapewnić jedwabiście gładką i pięknie nagą skórę.

Bezbolesny, bezwłosy – to nowa generacja depilacji laserowej. Prawdziwie bezbolesne, wolne od włosów zabiegi są możliwe tylko przy użyciu lasera najnowszej generacji.

To skuteczne i trwałe rozwiązanie do redukcji włosów, które jest proste i łatwe. Wykorzystuje najnowocześniejszą technologię laserów medycznych i łączy ją z komfortem i wygodą podróży do spa. W rzeczywistości, bezbolesny zabieg pozwalający pozbyć się włosków wykorzystuje nową przełomową technologię, która została opisana jako jedna z najwygodniejszych dostępnych opcji depilacji laserowej.
Nasze proponowane usługi depilacji laserowej zmniejszają ryzyko skutków ubocznych i bólu.

Większość ludzi uważa, że ​​bezbolesna depilacja laserowa jest wygodna. Chociaż tolerancja bólu jest subiektywna, wielu pacjentów opisuje ją jako kojącą i opisują swoje wrażenia jako „masaż gorącymi kamieniami”. Większość konwencjonalnych technologii depilacji laserowej wykorzystuje ogromne ilości ciepła do zniszczenia mieszków włosowych i zapewnienia trwałej redukcji, co efektywnie przekłada się na zdecydowaną redukcję odrastających w rekordowo wysokim czasie po zabiegu włosków – przy czym zdecydowana większość już się nie pojawi. Jak to działa? Wykorzystując niską temperaturę, nasza technologia zmniejsza ból i minimalizuje ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. Dlatego nie jest potrzebny krem ​​znieczulający.

Czy wymagane są wielokrotne zabiegi?

Kilka zabiegów jest wymaganych na początku zabiegów depilacją ze względu na naturalny cykl wzrostu włosów. Dzieje się tak, ponieważ każdy mieszek włosowy przechodzi przez fazy wzrostu i spoczynku, a mieszek włosowy jest najskuteczniej traktowany światłem na początku fazy wzrostu. Liczba aktywnych pęcherzyków i długość fazy wzrostu są różne, a pierwszy zabieg uszkodzi tylko niektóre pęcherzyki. Po kilku tygodniach odpoczywające wcześniej mieszki włosowe zaczynają rosnąć, które następnie należy usuwać za pomocą naszej technologii.

Zabieg może trwać od 10 minut do godziny, w zależności od wielkości traktowanego laserem obszaru. Zabiegi można powtarzać w mniej więcej miesięcznych odstępach czasu. W ten sposób, w zależności od obszaru, po maksymalnie 10 zabiegach, większość mieszków włosowych w danym miejscu może być skutecznie usunięta, co przełoży się na gładsze ciało.

Korzyści płynące z depilacji laserowej

Większość ludzi widzi trwałe rezultaty depilacji laserowej. W niektórych przypadkach możesz potrzebować retuszowania po kilku miesiącach lub latach, ale pozostaje to jednym z najlepszych dostępnych długoterminowych rozwiązań.

Przynajmniej zauważysz trwałe zmniejszenie wzrostu włosów, które z czasem stanie się łatwiejsze do utrzymania.

Ponieważ jest to rozwiązanie długoterminowe, jest również opłacalne. W ciągu swojego życia możesz zaoszczędzić setki, a nawet tysiące dolarów, ponieważ nie będą potrzebne comiesięczne woskowanie ani uzupełnianie żyletek.

Należy pamiętać, że depilacja laserowa działa na wszystkie odcienie skóry, ale jest najskuteczniejsza u osób o jasnej skórze i ciemnych włosach. Osoby o ciemniejszych odcieniach skóry mogą doświadczyć przejściowej hiperpigmentacji skóry w leczonym obszarze.

Depilacja laserowa Kraków jest już w zasięgu Twoich rąk. Nie zwlekaj, umów się na wizytę i skutecznie oraz bezboleśnie pozbądź się niechcianego owłosienia.

Author: krakowmiasto.pl